Sponsoren

Onderstaande bedrijven steunen ons:

    Gemeente Tilburg (www.tilburg.nl) (www.detilburgsekermis.nl)

     Libelnet (www.libelnet.nl)

     DATA Accountants & Adviseurs (www.data-accountants.nl)

     Rabobank Tilburg (www.rabobank.nl)

     Wijffels Tilburg (www.wijffels.nl)

     HSM Vertaalbureau (www.hsmvertaalt.nl)

     Amstel Bierhal (www.amstelbierhal.nl)

     Café De Kauw

     Café 't Uilennest (www.uilennest.nl)

     Restaurant RAW (www.raw013.nl)

     PUUR (Mercure Hotel Tilburg) (www.puur.nl)

     Restaurant Agora (www.agoratilburg.nl

     Restaurant Sushi-Koi (www.sushi-koi.nl)

     Café Studio Tilburg (studio-tilburg.nl)

     Restaurant Havana (www.havana-tilburg.nl)

     Restaurant The Talk (www.thetalk.nl)

     Café Bakker (www.cafebakker.nl)

     Polly Maggoo (www.pollymaggoo.nl)

     Taphuys Tilburg (www.taphuys.nl)

     Bruin Kafee (www.bruinkafee.nl)

     Kim's Kroeg (www.kimskroeg.nl)

     Mc Donalds Tilburg Centrum (www.mcdonaldsrestaurant.nl)

     Domino's Pizza Paleisring (www.dominos.nl

     Burger King (www.burgerking.nl)

     De NWE Werkplaats De Spoorzone (www.amarant.nl)

     Tirolerdorp

     De deelnemende kermisexploitanten

 

Wij danken onze sponsoren van harte voor hun bijdrage.

Tevens danken wij onze vrijwilligers en de medewerkers van Het Rode Kruis voor hun inzet.